אמא מאמנת בכרמיאל

בהנחיית דליה יחיאל

אמא, 

את יותר צועקת ממדברת?

הילדים לא מקשיבים לך?

הבית מתנהל בעונשים, צעקות ואיומים?

 רוצה להיות האוזן הקשבת שלהם?

 רוצה לגדל ילדים עצמאיים?

 רוצה להעניק לילדיך מיומנויות לחיים במאה ה- 21?

 

אני מזמינה אותך להיות האמא שאת רוצה להיות

אני דליה, בת 42, נשואה ואמא לשלושה ילדים. 

מאמנת בגישת אמא מאמנת ובעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית.

כאמהות במאה ה 21, בעולם המשתנה, אנחנו מרגישות לעיתים חסרות אונים, לא יודעות מהי הדרך הנכונה להתמודד עם סיטואציות יומיומיות (טנטרומים, מריבות אחים,

התקפי זעם, חוסר שיתוף פעולה מצד הילדים, אי הקשבה ועוד).

אנחנו רוצות לגדל ילדים בעלי תושייה, עצמאיים, בטוחים בעצמם, נחושים וכמובן גם מאושרים, אך אנחנו לא יודעות מהי הדרך הטובה, הנכונה והיעילה לעשות זאת. 

גישת אמא מאמנת, שפותחה על ידי אפרת לקט, מחברת בצורה מופלאה ובהירה שלושה עולמות תוכן, אימון מנטלי (coaching), חינוך מונטסורי ופסיכולוגיה חיובית.

 

לצד התיאוריה, מעניק החיבור כלים פרקטיים לגידול ילדים בטוחים, עצמאים, יוזמים, חושבים, יצירתיים, עם מודעות אישית, סביבתית וחברתית.

מעבר ליכולתה של הגישה לחבר תיאוריה לכלים פרקטיים, טמונה ייחודיותה בכך שהיא רואה, מבינה ומכילה גם את צרכיי האמא וגם את צרכיי הילדים ונותנת לשניהם את המענה ואת הכלים המדויקים שכל אחד מהם צריך.

 

ב 25.10.19 תכנית ליווי מעשית

 מבית אמא מאמנת

 בהנחיית דליה יחיאל,

מגיעה לכרמיאל 

ותקרב אותך לאמא שאת רוצה להיות.

כדי לאפשר למידה ואימון מיטביים, בנינו תוכנית הכוללת:

תוכנית ליווי מעשית בגישת אמא מאמנת של אפרת לקט

                24 שיעורי אונליין הכוללים הנחיות אימוניות, בהם תצפו מהבית

+

12 מפגשים קבוצתיים לליווי התהליך

במהלך המפגשים שלנו ניצור רשת תמיכה משותפת שתסייע בהטמעת התהליך ובהתמודדות עם האתגרים ההוריים. במפגשים, אוכל להקשיב, לחדד, לדייק וללוות אותך מקרוב בהתנסויות שלך בפועל

 
 

03

קבוצת וואטסאפ בה תוכלו להעלות דילמות ולקבל

מענה ממני.

02

מה זה כולל אתן שואלות?

12 מפגשים קבוצתיים אחת לשבועיים - 3 שעות כל מפגש.

מפגשים פרונטליים קבוצתיים שיתקיימו בימי שישי, פעם בשבועיים, לשלוש שעות. במהלך המפגשים נעמיק את ההבנה של הכלים ובעיקר נעבוד על דילמות שכולנו מתמודדות איתן באופן יום יומי.

01

תוכנית ליווי מעשית בגישת אמא מאמנת. חצי שנה, 24 שיעורי אונליין

הכוללים הנחיות אימוניות, בהם תצפו מהבית (שיעור אחד בשבוע).

05

מפגש אחד מיוחד בו תצטרף אלינו אפרת לקט.

04

מינוי ל-6 חודשים למועדון אמא מאמנת (סרטוני הדרכה בנושאי הורות וחינוך)

מה מחכה לך?

6 חודשים משני חיים

02

חודש שני

את מתאהבת מחדש בילד שלך ובאמא שהיא את

 

עכשיו כשאת מבינה מה את עושה, כשאת מחוזקת ובטוחה יותר, נתחיל לעבוד עם הילדים.

אנחנו מתחילות בטוב, מתחילות דרך מה שעובד, דרך חיזוקים ועידוד, ומשאירות להמשך התהליך את העבודה על האתגרים, הם לא נעלמים אבל כן פוחתים.
 

04

Why We're Great >

חודש רביעי

תקשורת ומעגלי יחסים בריאים עם העולם

אחרי שהתנסית בהצלחה בכלים בתוך הבית הפרטי שלך, החודש אנחנו מרחיבות את ההתנסות החוצה אל העולם.

יחסים במשפחה הם תשתית והכנה ליחסים בריאים עם העולם, בחודש הזה נעסוק במעגלי היחסים של הילדים וכיצד ליצור מערכות יחסים בריאות שיכינו אותם למערכות יחסים שינהלו במהלך חייהם.

06

חודש שישי

החודש הזה מוקדש לך, לאושר שלך ולשאיפות שלך

 

את כבר מבינה את הילד שלך ואת כבר מצליחה להיות האמא שאת רוצה להיות, אז את החודש השישי והאחרון

בתוכנית הליווי נקדיש לך. 

בחודש הזה נעבוד על האושר שלך, על הזוגיות שלך, על השאיפות שלך ועל כל הדברים שנדחקו תחת גלגלי רגשות האשמה שלך כאמא, אשר אינם מנת חלקך בשלב הזה.

01

חודש ראשון

 התשתית של בית אמא מאמנת

בחודש הזה את לומדת להיות אמא בטוחה בעצמך ורגועה הרבה יותר.

ועד סוף החודש הראשון את מפסיקה לצעוק

(מניסיון ודיווחים של אמהות שעברו את התהליך)
 

03

חודש שלישי

 את מתמודדת טוב יותר עם התנהגויות שקשה לך איתן

 

את מתחילה לרכוש ביטחון הורי, מפסיקה להיות חסרת אונים ומבינה בדיוק כיצד לפעול ומתי.

הילד שלך עצמאי יותר ומחוזק יותר אבל הוא רק ילד ומתמודד בעצמו עם אתגרים חדשים, ולכן, עם כל הכלים שכבר יש לך,  עדיין יהיו מקומות בהם קשה לך איתו. 

 

בחודש הזה תלמדי איך ליצור בית הרמוני שמתקיימת בו בחירה לצד משמעת, בחודש הזו תעמיק האווירה הטובה שכבר יצרת.
  

05

חודש חמישי

לרתום את הפסיכולוגיה החיובית לטובת ילדיך

בחודש הזה תתאמני על חוסן נפשי של ילדיך והיכולת שלהם להתמודד עם אתגרי החיים בצורה חיובית וטובה, תלמדי איך כל התנסות ואכזבה הופכים לקרקע פוריה ללמידה.

את הולכת להיות מופתעת בכל כך הרבה דרכים נעימות.

 

לימור, אמא ל- 3

הגעתי לתוכנית לאחר מותשות גדולה. הרגשתי שאני מאבדת את עצמי, את האימא שרציתי להיות ואת ילדי ומשפחתי. הרגשתי שבא לי לברוח, לברוח רחוק רחוק מכולם למקום של שקט ושלווה. יחד עם הצורך הזה גברו רגשות אשמה שאכלו אותי מבפנים. ניסיתי תוכניות שונות ומגוונות, הרצאות ושיחות אך ללא הואיל. 


בתוכנית הליווי, כבר בשיעורים הראשונים הרגשתי הקלה, הבנה, הרגשתי שהגעתי הביתה. התוכן היה מעניין ומרחיב דעת והכלים פרקטיים וברורים לשימוש. 

הייתי לגמרי אמא ריכוזית, לוקחת על עצמי המון מטלות ,קורסת, צועקת ובעיקר מאוד  עייפה ומותשת. מה הילדים למדו מזה? שאלה שבכלל לא העסיקה אותי קודם, לא חשבתי בצורה הזו. מניחה שלמדו המון אבל לא את הדברים שבאמת רציתי. בעקבות שימוש בכלים הרבים למדנו בני המשפחה על עצמנו ואחד על השני. 

12 מפגשים קבוצתיים
לליווי התהליך
תכנית ליווי מעשית בגישת אמא מאמנת של אפרת לקט

אז איך מצטרפים לתוכנית?

על מנת לשמור על הקבוצה אינטימית ולהעמיק בתהליך עם כל

אחת ואחת, התכנית מוגבלת ל - 12 משתתפות בלבד.

התכנית הינה ייחודית וכוללת ליווי מקיף:

גישה לכל התכנים
במועדון אמא מאמנת
קבוצת ווטססאפ
לתמיכה בתהליך

במחיר השקה של : 5,600 ש"ח במקום 6,400 ש"ח

 

ניתן לשלם בתשלומים*

 

קצת עלי

אני דליה, בת 42 נשואה לגור ואמא לשלושה ילדים. שירה בת 12 רוני בת 10, ואיתמר עוד רגע בן שבע.


בהכשרתי אני בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית (B.S.W) מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני (M.S.W) בעבודה סוציאלית קלינית,  מאוניברסיטת בר- אילן.

לאורך שנים עבדתי עם בני נוער והוריהם. עבודה פרטנית בקליניקה, קבוצות, סדנאות והרצאות. לאחר מכן עבדתי במשך 6 שנים בעמותת שיעור אחר, העוסקת בחינוך.

 

מאז ומעולם התעסקתי בנושאי הורות וחינוך, למדתי, חקרתי, טיפלתי, הנחתי והרצתי. גישת אמא מאמנת, אליה נחשפתי לפני שלוש שנים, הוסיפה את הנדבך המשמעותי ביותר להורות שלי וכיום אני יכולה לומר בלב שלם שאני אמא מאמנת.

​ 

הורות היא מקצוע מורכב.

העבודה עם הילדים לא מסתיימת.

אף פעם. 


כל הזמן צצות סוגיות חדשות וכמו כולנו, גם אני מתמודדת עם דילמות וסוגיות חינוכיות. אחרי שהבנתי מה הצורך של רוני והצלחתי לענות עליו, איתמר נכנס לתקופה סוערת. אחרי שייצבנו שוב את המערכת, רוני נפצעה בבלט והייתה צריכה להתמודד עם השבתה של חודש, שירה היתה צריכה להחליט לאיזו חטיבה היא רוצה ללכת ולהכיל את המעבר, איתמר עלה לכיתה א', וכל זה עוד לפני שאמרתי מילה על גיל ההתבגרות המתדפק על דלתות ביתנו ועל הלחצים של החיים בארץ שלנו.  

לפני שלוש שנים נחשפתי לראשונה לאפרת ולגישת אמא מאמנת ומאז אני מעמיקה בה ללא הפסקה. למדתי בתכנית הפרונטלית ובהכשרת המאמנות מבית אמא מאמנת. כיום, אני מאמנת בקליניקה שלי בתל אביב, חונכת בתוכניות האונליין, חונכת בהכשרת המאמנות שיצאה לדרך בימים אלו, ומנחה עם אפרת מחנה אימונים לבוגרות התכנית הפרונטלית.

 

​גישת אמא מאמנת שיפרה עבורי ועבור משפחתי את איכות החיים והגדילה משמעותית את הרווחה הנפשית שלנו. במהלך הלימודים עצרתי לחשוב אילו ערכים חשוב לי להעביר לילדיי, אילו תכונות של הילדים אני רוצה לחזק ועם הזמן הבנתי איך לעשות את זה בצורה משמעותית. למדתי לשאול שאלות ולהיות קשובה לצרכים שלהם, לרצונות שלהם וליכולות שלהם. אני מאמנת את ילדיי לעצמאות פיזית ומחשבתית ולאמונה ביכולותיהם לפתור בעיות, להשתפר ולהגיע להישגים.


אני יודעת בוודאות שהעתיד טומן לנו עוד הפתעות, שרובן יהיו שגרתיות, נורמטיביות, יום יומיות. רק שגם אלו, יכולות להיות מאוד מאתגרות ומתסכלות. אז מה ההבדל? היום יש לי הבנה חדשה של סיטואציות, כלים יעילים לפתרון בעיות ובטחון שאני יכולה להתמודד עם כל מה שיגיע לפתחי בצורה טובה ומקדמת. הביטחון ההורי מאפשר לי מרחב נשימה ואני נהנית מהתחושה שאני יודעת להתמודד בצורה יעילה עם מה שהחיים מגלגלים לפתחי.

 

החוויה שלי היא מאוד אישית אך אינה בלעדית לי. מזה שלוש שנים, אני רואה את השינויים וההצלחות שחוות משפחות שמצטרפות לתוכנית. אני מלווה אמהות שרוצות לשפר את ההורות שלהן, את היחסים עם הילדים ואת האווירה בבית. חלקן מרגישות מתוסכלות וחסרות אונים ובמהלך התוכנית אני רואה את תחושות השליטה והביטחון חוזרות לחייהן. אני רואה עוד ועוד אמהות ששוב נהנות מההורות שלהן, מחיי המשפחה, ולא פחות חשוב, מעצמן.

גם הן אמהות מאמנות, אשר בטוחות בהורות שלהן ואני בטוחה שבתום תכנית הליווי גם את תהיי.

מה אומרות עלי אמהות שליוויתי?

"תוכנית הליווי העשירה בידע ובכלים, אך בלעדי דליה, לא הייתה מקבלת את אותה המשמעות. האישיות, הרוך, החמלה וההבנה כבשו אותי מהרגע הראשון. הפתיחות, הנועם, האנושיות, האכפתיות.

גיליתי מאמנת בעלת לב זהב, חומלת ואמפתית, יודעת לשאול את השאלות הנכונות והמכוונות ויחד עם זאת יצירתית ברעיונות, המלצות ותובנות. קשובה לנאמר ובעיקר למה שלא נאמר.

יודעת לראות את הצורך, מבינה את האדם שממול וקולעת בול לרגש.

כל שיחה נתנה תחושה שיש מי שרואה, שומע ומבין. בעיקר תחושה שאני לא לבד.

עד היום את משמשת עבורי השראה ודמות מיטיבה, במפגשים האישים שלנו. ממליצה בחום."

לימור

"קיבלתי את דליה כחונכת. לא ידעתי אז בהתחלה שזה מה שיעשה עבורי את ההבדל בקורס. לא ידעתי שאת השיעור הכי גדול אקבל על עצמי.

העיניים הטובות של דליה ראו את המאמץ שלי כשאני לא, ראו את היכולות שלי כשאני לא, ראו את הטוב, את ההתקדמות, את הדברים הקטנים שלקחתי כמובן מאליו ובכלל לא הבנתי כמה קשה עבדתי עבורם.

זכיתי! על הליווי, ההקשבה, ההכלה, האופטימיות, שאילת השאלות הקשות והטובות, ומעל הכל האמונה. בי, בילדים, בנו. כמה שהייתי צריכה את זה! כמה הרבה מגיע מאיתנו וכמה אנחנו צריכות

את הליווי הזה כדי שאנחנו נוכל לתת אותו לילדינו.  

הבחירה הכי טובה שעשיתי עבורי בשנה שעברה היתה הבחירה בקורס.  הבחירה הכי טובה שעשו עבורי היתה לקבל את דליה כחונכת"

קרן

"מי שעזרה ותמכה בי לאורך התהליך היתה החונכת המדהימה שלי - דליה יחיאל. היא היתה זמינה עבורי בכל זמן, ללא שיפוט וביקורת, הקשיבה לעומק ובין השורות ושאלה שאלות מדוייקות שכיוונו אותי ועזרו לי לעבור את התהליך הזה באופן הכי טוב שיכולתי לבקש"

אביגיל

"דליה שליוותה אותי במהלך הקורס היתה חלק משמעותי מהתהליך שעברתי, היא ידעה לדייק את התחושות שלי, לשאול את השאלות הנכונות ולעזור לי באמצעות כלים פרקטיים לאתגר את עצמי ולהשתפר.

 

לא יכולתי לבקש חונכת יותר טובה, רגישה ומכילה מדליה"

אושרת

יש לך שאלה? לחצי ושלחי הודעה לוואטסאפ שלי

לכל שאלה, התייעצות, התלבטות, אפשר גם לדבר אתי בנייד 052-8306088

או במייל dalia.yehiel@gmail.com או להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך

 
 

בואי נעבוד יחד

כדי שתהיה לך שנה טובה